KONCERT UWIELBIENIA

W środowy wieczór, 24 czerwca zgromadziliśmy się w kościele, by wraz z KENYON FRANCE & THE DEADline uwielbiać Boga. To był koncert, który wprowadził zgromadzonych w atmosferę modlitewną. Niech dobry Bóg będzie uwielbiony w tych, którzy śpiewem wielbią Trójcę Świętą i „porywają” zgromadzonych do Jej uwielbiania.