NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. W związku ze stanem epidemii i ostatnim rozporządzeniem rządu, od poniedziałku, 20 kwietnia, w naszym kościele może przebywać na Mszy Św. i nabożeństwach 45 osób. Jednocześnie przypominamy o obowiązku noszenia maseczek także w kościele – szczegóły w gablocie i na naszej stronie internetowej.
  2. Niedziela Miłosierdzia Bożego kończy Oktawę Wielkanocy.
  3. Za tydzień Msza Św. o g. 13:15 będzie odprawiona w intencji Ojczyzny.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” (6 zł) i „Małego Gościa Niedzielnego”, które są do nabycia w zakrystii. Także w zakrystii są do nabycia wielkanocne świece Caritas (15 zł).
  5. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Pomorskiej od 41 do końca.
  6. Serdecznie dziękujemy tym, którzy dokonują wpłat na konto parafialne czując odpowiedzialność za nasz kościół w tym trudnym czasie epidemii. Bóg zapłać.
  7. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.wnmpzary.pl, gdzie zamieszczamy aktualne komunikaty dotyczące życia kościoła w czasie epidemii i gdzie jest do przeczytania marcowy numeru gazetki „Wspólnota” w wersji elektronicznej.
  8. W związku z rozpoczynającymi się pracami renowacyjnymi przy naszym kościele poszukujemy do wynajęcia domu lub mieszkania (2-3 pokoje) do zamieszkania ekipy konserwatorskiej. Prosimy w tej sprawie zgłaszać się do ks. proboszcza.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Piotr Napieralski – wikariusz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook