VII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś przypada 77 rocz. męczeńskiej śmierci Służebnicy Bożej s. M. Edelburgis – elżbietanki zastrzelonej przez żołnierza Armii Czerwonej na naszej plebanii, a której beatyfikacja odbędzie się 11 czerwca tego roku w katedrze wrocławskiej.
  2. Dzisiaj w par. Najśw. Serca P. Jezusa rozpoczyna się kurs przedmałżeński Mszą Św. o g. 18:00 i potrwa do soboty. Zainteresowanych prosimy o skorzystanie.
  3. W sobotę – nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o g. 19:00 w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę Msza Św. o g. 13:15 będzie odprawiona w intencji Ojczyzny.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która w cenie 8 zł jest dostępna przy wyjściu z kościoła. Za tydzień ukaże się nowy numer parafialnej gazetki „Wspólnota”.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Konopnickiej za złożoną ofiarę na posprzątanie kościoła. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Dąbrowskiego.
  7. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary. Dziś, czyli w trzecią niedzielę miesiąca, przy wyjściu z kościoła są zbierane dobrowolne ofiary na cele remontowe naszej świątyni.
  8. Zapraszamy do sklepiku oraz do odwiedzania parafialnej strony internetowej: www.wnmpzary.pl oraz profilu na facebook’u: Parafia Wniebowzięcia NMP Żary.
  9. Na podstawie zasad bezpieczeństwa sanitarnego w kościele maksymalnie może przebywać 30% miejsc siedzących (limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych). Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o dystansie społecznym (1,5 m).

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook