XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy Św. o g. 13:15 i 18:00, natomiast wieczorna Msza Św. jest odprawiana o g. 19:00. Pamiętajmy o godnym stroju i zachowaniu w kościele podczas nabożeństw w okresie letnim.
  2. W poniedziałek, 25 lipca, obchodzić będziemy święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia przypada również wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Po Mszach Św. – błogosławieństwo wszelkich pojazdów i ich kierowców.
  3. We wtorek, 26 lipca, wspominamy św. Joachima i Annę, dziadków Pana Jezusa. Pamiętajmy o naszych dziadkach i babciach.
  4. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, Msza Św. o g. 12:00 zostanie odprawiona za Ojczyznę i o pokój na Ukrainie.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest dostępna przy wyjściu z kościoła.
  6. Dziękujemy dwóm rodzinom z ul. Małopolskiej i Mazurskiej za posprzątanie kościoła. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Śląskiej, Opolskiej, Mazowieckiej i Leszczyńskiej.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła oraz na Seminarium Duchowne.
  8. Zapraszamy do sklepiku oraz do odwiedzania parafialnej strony internetowej: www.wnmpzary.pl oraz profilu na facebook’u: Parafia Wniebowzięcia NMP Żary.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook