XX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Państwowa Inspekcja Sanitarna przypomina o obowiązku noszenia maseczek w obiektach zamkniętych, dotyczy to także kościoła oraz o zachowaniu dystansu społecznego. Zalecamy przyjmowanie komunii św. na rękę.
  2. Dziś przeżywamy drugi dzień czasu mocy i łaski nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano. Szczegółowy plan nawiedzenia wywieszony jest w gablotach, a także dostępny na stronie internetowej i profilu facebook’owym naszej parafii.
  3. Dzisiaj przypada dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta, któremu życzymy dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.
  4. W sobotę, 22 sierpnia, nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w kościele o g. 19:00.
  5. Parafia św. Józefa Oblubieńca zaprasza w sobotę na spotkanie ze św. Ritą. Początek o g. 17:00.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ulicy I-go Maja 6 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ulicy I Maja 10.
  7. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać, zwłaszcza wspierające prace przy kościele. Wyjątkowo za tydzień przy wyjściu z kościoła członkowie Wspólnoty Domowego Kościoła i wspólnoty parafialnej będą zbierać dobrowolne ofiary na cele remontowe naszej świątyni.
  8. Zapraszamy do sklepiku, do odwiedzania naszej strony internetowej: www.wnmpzary.pl oraz naszego profilu na facebook’u: Parafia Wniebowzięcia NMP Żary.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Piotr Napieralski – wikariusz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook