Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. wikariuszem Marcinem pojechała do Świeradowa, by pogłębiać relacje, dobrze się bawić i odetchnąć. Wyjazd był szczególnym, ponieważ ostatnim z księdzem Marcinem, jako duszpasterzem w naszej parafii, z którym chłopcy przez 4 lata współpracowali i tworzyli zgrany zespół. Spędzony czas przyniósł ministrantom wytchnienie, dobrą zabawę i integrację, które będą owocowały w parafii – bowiem: w jedności dobra siła!
WYJAZD INTEGRACYJNY SLO
