IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. W sobotę, 27 kwietnia, będą do odbioru szatki dzieci I-komunijnych. Na g. 10:00 zapraszamy dzieci z rodzicamiz klasy IIIb i IIIc ze Szkoły Podstawowej nr 8, a na g. 11:00 z Katolickiej Szkoły Podstawowej i klasy IIIa ze Szkoły Podstawowej nr 8. Odbiór w salce na plebanii.
  3. W przyszłą niedzielę Msza Św. o g. 13:15 będzie odprawiona za Ojczyznę i o pokój na Ukrainie.
  4. Z okazji 50-lecia obecności w diecezji Ruchu Światło-Życie, w najbliższą sobotę w Lubsku, odbędzie się spotkanie dla byłych oazowiczów, kapłanów, animatorów, par Domowego Kościoła. Rozpoczęcie Eucharystią w kościele Nawiedzenia NMP o g. 11:00. Zapisy przez formularz internetowy dostępny na stronie parafii w Lubsku. Zapraszamy.
  5. Za tydzień w kościele Najśw. Serca P. Jezusa odbędzie się Koncert Wielkanocny w wykonaniu zespołu „Żar Miłości” oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Żarach. Początek o g. 16:00.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest dostępna przy wyjściu z kościoła. Za tydzień ukaże się nowy numer gazetki parafialnej „Wspólnota”.
  7. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Izerskiej i Świętokrzyskiej za złożenie ofiary na posprzątanie kościoła. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Sportowej.
  8. Za wszelkie składane ofiary – Bóg zapłać. Dzisiaj, w trzecią niedzielę miesiąca, przy wyjściu z kościoła są zbierane dobrowolne ofiary na prace remontowe przy naszym kościele.
  9. Zapraszamy do sklepiku oraz do odwiedzania parafialnej strony internetowej: www.wnmpzary.pl oraz parafialnego profilu facebook’owego: Parafia Wniebowzięcia NMP Żary.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Marcin Marciniak – wikariusz

Facebook