POŻEGNANIE KSIĘDZA TOMASZA

Dziś na Mszy Świętej o godz. 10:30 podziękowaliśmy za trzyletnią posługę w naszej parafii księdzu Tomaszowi Szczepanikowi. Z serca popłynęły życzenia. Niech się spełnią. Księże Tomaszu! Dziękujemy.

Księże Tomaszu,

Trudno jest żegnać kogoś, kogo się bardzo lubi, więc nietypowo w imieniu wspólnot parafialnych i wszystkich życzliwych Księdzu osób powiedzieć: do szybkiego zobaczenia. Będzie Ksiądz zawsze mile widzialny w naszej parafii, a my będziemy cieszyć się z Księdza powrotów.

Dziękujemy Księdzu za zrozumienie drugiego człowieka, za czas poświęcony w Sakramencie Pokuty, za każde narodzenie Chrystusa podczas sprawowanych Eucharystii. Dziękujemy za prowadzenie naszych dzieci – ministrantów i staranie się, by oni stawali się lepszymi ludźmi. Dziękujemy za uśmiech, czas i dobre słowo dla napotkanego człowieka.

Życzymy, by na nowej parafii nie zaniżał Ksiądz lotów, niech Ci, których spotka Ksiądz na swojej drodze życia odchodzą ze spotkania usrzydleni.

Prosimy, by Matka Boża Wniebowzięta wraz ze świetym Józefem otaczali Księdza rodzicielską opieką i wypraszali u swojego Syna łaski, o które Ksiądz prosi.

Niech Ksiądz wędruje przez życie z Panem Bogiem.

Szczęść Boże

Facebook