UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

  1. W naszym kościele na Mszy Św. i nabożeństwach może przebywać 88 osób. Jednocześnie przypominamy o zalecanym przyjmowaniu komunii św. na rękę, o zachowaniu dystansu co najmniej 2 metrów od siebie oraz o obowiązku noszenia maseczek także w kościele – szczegóły w gablocie i na naszej stronie internetowej.
  2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy na nabożeństwach majowych, które są odprawiane codziennie w tygodniu o g. 17:30, a w niedzielę o g. 8:30. Różaniec odmawiany jest o g. 17:00.
  3. Od piątku trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą obchodzić będziemy za tydzień.
  4. W przyszłą niedzielę Msza Św. o g. 13:15 będzie odprawiona w intencji Ojczyzny.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. W zakrystii są do nabycia wielkanocne świece Caritas (15 zł).
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Śląska, Opolska, Mazowiecka i Leszczyńska za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. Msza Św. za nich zostanie odprawiona 31 lipca o g. 7:00. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Botaniczna i Kaszubska.
  7. Za dotychczasowe wpłaty i składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.W związku z pracami renowacyjnymi przy naszej świątyni prosimy o dobrowolne ofiary na ten cel i wpłacanie ich na konto parafialne. 
  8. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.wnmpzary.pl, gdzie zamieszczamy aktualne komunikaty dotyczące życia kościoła w czasie epidemii.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Piotr Napieralski – wikariusz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook