XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy Św. o g. 13:15 i 18:00, natomiast wieczorna Msza Św. jest odprawiana o g. 19:00. Pamiętajmy o godnym stroju i zachowaniu w kościele podczas nabożeństw w okresie letnim.
  2. Dzisiaj w par. Matki Bożej Szkaplerznej w Żarach-Kunicach o g. 12:00 zostanie odprawiona Msza Św. odpustowa połączona z możliwością przyjęcia szkaplerza.
  3. W sobotę nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w kościele o g. 19:00.
  4. Zdjęcia z uroczystości I Komunii św., która odbyła się 5 czerwca, są do odbioru w kancelarii parafialnej w czasie jej urzędowania.
  5. Nadal zachęcamy do składania darów na rzecz uchodźców z Ukrainy. Za już złożone – dziękujemy.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest dostępna przy wyjściu z kościoła.
  7. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Wielkopolskiej, Małopolskiej, Podlaskiej i Mazurskiej.
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła oraz na Seminarium Duchowne. Dziś, w trzecią niedzielę miesiąca, przy wyjściu z kościoła, przedstawiciele wspólnoty parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na spłacanie zadłużenia za prace remontowe przy naszej świątyni.
  9. Zapraszamy do sklepiku oraz do odwiedzania parafialnej strony internetowej: www.wnmpzary.pl oraz profilu na facebook’u: Parafia Wniebowzięcia NMP Żary.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook