XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy Św. o g. 13:15 i 18:00, natomiast wieczorna Msza Św. jest o g. 19:00. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.
 2. We wtorek, 23 lipca, parafia św. Józefa Oblubieńca zaprasza na spotkanie ze św. Ritą. Rozpoczęcie o g. 17:00. Szczegóły na plakacie.
 3. W czwartek, 25 lipca, przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Po rannej i wieczornej Mszy Św. – błogosławieństwo wszelkich pojazdów i ich kierowców.
 4. W piątek, 26 lipca, wspominamy św. Joachima i Annę, dziadków Pana Jezusa. Pamiętajmy o naszych dziadkach i babciach w naszych modlitwach.
 5. W sobotę, 27 lipca, nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w kościele o g. 19:00.
 6. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca Msza Św. o g. 12:00 będzie odprawiona za Ojczyznę.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
 8. Dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Pocztowej.
 9. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziś przy wyjściu z kościoła członkowie Wspólnoty Domowego Kościoła i wspólnoty parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na cele remontowe naszej świątyni.
 10. Zapraszamy do sklepiku oraz do odwiedzania naszej strony internetowej: www.wnmpzary.pl
 11. Zapraszamy na przedstawienie i koncert z cyklu „Lato z Telemannem 2019”, które dzisiaj odbędą się na dziedzińcu Pałacu Promnitzów. Rozpoczęcie o g. 14:00. Szczegóły na plakatach.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Piotr Gniewaszewski – wikariusz

ks. Mariusz Mazurkiewicz – wikariusz

Facebook