XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Biskup Diecezjalny przypomina o rozporządzeniu Państwowej Inspekcji Sanitarnej o obowiązku noszenia maseczek w obiektach zamkniętych, dotyczy to także kościoła oraz o zachowaniu dystansu społecznego. Zalecamy przyjmowanie komunii św. na rękę.
  2. We wtorek, 25 sierpnia, w kościele Podwyższenia Krzyża Św. o g. 16:30 rozpocznie się różaniec i Msza Św. przez wstawiennictwo św. o. Pio.
  3. W środę, 26 sierpnia, obchodzić będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej.
  4. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, zapraszamy na Mszę Św. za Ojczyznę, która zostanie odprawiona o g. 12:00.
  5. Dziękujemy mieszkańcom z ulicy I-go Maja 10 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ulicy I Maja 12.
  6. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać, zwłaszcza wspierające prace przy kościele. Dziś przy wyjściu z kościoła członkowie Wspólnoty Domowego Kościoła i wspólnoty parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na cele remontowe naszej świątyni. Za tydzień zbiórka do puszek na ofiary wybuchu w Bejrucie.
  7. Zapraszamy do sklepiku, do odwiedzania naszej strony internetowej: www.wnmpzary.pl oraz profilu na facebook’u: Parafia Wniebowzięcia NMP Żary.

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Piotr Napieralski – wikariusz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook