XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W kościele rektoralnym Podwyższenia Krzyża Św. w poniedziałek, 23 września, we wspomnienie liturgiczne św. o. Pio od g. 16:30 odbędzie się różaniec i Msza Św. przez jego wstawiennictwo. Natomiast w czwartek o g. 18:30 – Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie „Żary dla Jezusa”.
 2. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania (grupa młodsza – obecne klasy VII szkoły podstawowej) odbędzie się w czwartek, 26 września, na wieczornej Mszy Św. o g. 18:00.
 3. Ks. Tomasz zaprasza wszystkich ministrantów i lektorów w sobotę na zbiórkę w salce na plebanii o g. 11:00.
 4. W sobotę, 28 września, nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w kościele o g. 19:00.
 5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę Św. o g. 13:15, która będzie odprawiona w intencji Ojczyzny, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia prowadzoną przez Wspólnotę Domowego Kościoła.
 6. Za tydzień w niedzielę, 29 września, w par. św. Michała Archanioła w Olbrachtowie o g. 12:00 zostanie odprawiona Msza Św. odpustowa, na którą zaprasza ks. proboszcz Adam.
 7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w piątek i sobotę.
 8. Już dziś zapraszamy do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretek do Rokitna, która odbędzie się za dwa tygodnie, w sobotę, 5 października. Program i szczegóły w gablocie. Zapisy na wyjazd w zakrystii.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
 10. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Pokoju – numery nieparzyste. 
 11. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziś zbiórka do puszek na K.U.L. i uczelnie katolickie.
 12. Zapraszamy do sklepiku oraz do odwiedzania naszej strony internetowej: www.wnmpzary.pl 

ks. Paweł Konieczny – proboszcz

ks. Piotr Napieralski – wikariusz

ks. Tomasz Szczepanik – wikariusz

Facebook